ПоддержатьУкраїнська

Білорусь закрила своє генконсульство в Одесі

StopCor
StopCor

StopCor

Білорусь закрила своє генконсульство в Одесі

Білорусь вирішила закрити генконсульство в Одесі. Офіційне підтвердження цього вже представлено у Раді міністрів сусідньої країни. Стало відомо, скільки часу дипустанова не функціонуватиме.

Новину передає "Преса України".

Уряд Білорусі прийняв рішення закрити генконсульство в українському місті Одеса. Зазначається, дипзаклад не працюватиме до 23 лютого. На офіційному сайті Ради міністрів Республіки Білорусь зазначено, що прем'єр-міністр Андрій Кобяков вже підписав постанову про закриття генерального консульства.

"Рада міністрів Республіки Білорусь постановляє: закрити до 23 лютого 2018 року Генеральне консульство Республіки Білорусь в м. Одеса (Україна)", – зазначено в постанові.

Документ датується 4 січня 2018 року. Чому сусідня країна пішла на такий крок – наразі невідомо. Так, постанова Ради Міністрів Білорусі від 9 березня 2011 року № 288 "Про відкриття генерального консульства Республіки Білорусь в Одесі" втратила силу.

За попередніми даними, Мінськ покриє витрати, необхідні для проведення процедури закриття генконсульства. Як повідомлялось раніше, білоруський державний банк виявив бажання придбати дочірню структуру Сбербанку в Україні. У НБУ вже отримали відповідне клопотання від білоруської сторони.

Другие новости