ПоддержатьУкраїнська

Хабар за нереагування на крадіжку майна з автомобіля — ДБР перевіряє можливу причетність поліцейського до злочину (відео)

StopCor
StopCor

StopCor

Хабар за нереагування на крадіжку майна з автомобіля — ДБР перевіряє можливу причетність поліцейського до злочину  (відео)

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, за інформацією поширеною у соціальних мережах, перевіряють можливу причетність співробітника поліції Харківщини до пограбування автомобіля. Досудове розслідування розпочато за фактом одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

https://www.youtube.com/watch?v=9r4FBcU1OTY

За інформацією із соцмереж, 28 березня 2020 року на одній із вулиць Харкова група осіб намагалася пограбувати автомобіль, відчинивши його за допомогою спецзасобу. У цей час біля місця події знаходився співробітник поліції, який побачив крадіжку та підійшов до автокрадіїв. Аби поліцейський не заважав скоєнню злочину, чоловіки сплатити йому відкупні. Після одержання неправомірної вигоди правоохоронець сів у свою машину та залишив місце злочину.

Наразі час слідчі ДБР вивчають наявну інформацію та встановлюють всіх можливих причетних осіб до правопорушення.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Харківської області.

У разі доведення вини, правоохоронцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Другие новости