ПоддержатьУкраїнська

Хто передав лікарню у Вишгороді під забудову? – "СтопКор" пішов у міськраду

StopCor
StopCor

StopCor

Хто передав лікарню у Вишгороді під забудову? – 'СтопКор' пішов у міськраду

Активісти «Стоп корупції» звернулись до міської ради Вишгорода, щоб з’ясувати, хто передав корпус місцевої лікарні під будівництво житлового комплексу.

«Подали звернення стосовно виділеної землі лікарні в Вишгороді під забудову. Щоб дізнатися, за чиїм підписом було віддано землю лікарні», – зазначили активісти «Стоп корупції».

Хто передав лікарню у Вишгороді під забудову? – ''СтопКор'' пішов у міськраду

Нагадаємо, міська влада Вишгорода передала один з корпусів місцевої лікарні під забудову. Земля під інфекційним корпусом відведена ЖК «Ярославичі 2». Про це стало відомо активістам «Стоп корупції». Деталі справи представники проекту дізнались від головного лікаря Вишгородської лікарні.

«Ми зустрілись із головним лікарем вишгородської лікарні, щоб розпитати про недобудову біля медзакладу.

Він пояснив, що колись тут будувався інфекційний корпус, однак наразі його не існує, а земля під ним вже виділена під забудову ЖК «Ярославичі 2». А щодо будівлі, що перебуває в плачевному стані, то він пояснив, що вона на балансі МОЗ і зараз триває процес її повернення на баланс міста та ремонту для потреб лікарні», – розповів правозахисник «Стоп корупції» Костянтин Варшавський.

Хто передав лікарню у Вишгороді під забудову? – ''СтопКор'' пішов у міськраду

Додамо, що днями активісти «Стоп корупції» у рамках громадського моніторингу зафіксували незаконне будівництво у ЖК «Ярославичі 2» у Вишгороді на Київщині. За даними представників проекту, декларація на початок будівельних робіт 4 секції скасована.

«Ми виїхали на місце, щоб з’ясувати, чи є належні документи на ведення будівництва, оскільки з’явилася інформація, що на даний час скасували декларацію на початок будівельних робіт 4-ї секції. За нашими даними, ДАБІ області виписало припис про зупинення робіт.

Проте перед нами охорона зачинила ворота, а керівництво об’єкта не схотіло спілкуватися з активістами», – розповіли стопкорівці.

Представники проекту викликали на місце поліцію.

За даними з відкритих джерел, забудовник Ярославичі 2 – «ДБК-ЖИТЛОБУД».

Житловий комплекс у Вишгороді Київської області є продовженням проекту індустріальної та індивідуальної серії будівництва у місті.

Комплекс складається з чотирьох сучасних 25-ти поверхових житлових будинків, які знаходяться по вул. Кургузова, 11А.

Другие новости