ПоддержатьУкраїнська

Інститут спеціальної техніки та судових експертиз СБУ одержав нові функціональні можливості

StopCor
StopCor

StopCor

Інститут спеціальної техніки та судових експертиз СБУ одержав нові функціональні можливості

Український науково-дослідний інститут спеціальної техніки та судових експертиз Служби безпеки України розширив перелік фахових спеціальностей на проведення нових експертних робіт.

Відповідне рішення передбачає вдосконалення функціональних можливостей СБУ в об'єктивному і неупередженому розслідуванні злочинів, віднесених до компетенції органів держбезпеки.

Нововведення розширює повноваження експертних підрозділів української спецслужби на проведення нових видів судових експертиз, зокрема у криміналістичній та інженерно-технічній сферах. Для цього в ІСТЕ СБУ запроваджено 19 додаткових експертних спеціальностей, 6 з яких не мають аналогів в інших судово-експертних установах.

Збільшення фахових можливостей Служби безпеки України значно посилить експертне забезпечення роботи її оперативних та слідчих підрозділів для ефективної протидії сучасним викликам національній безпеці.

Детально з інформацією можна ознайомитися у наказі Центрального управління СБУ від 13 березня 2020 року №80 «Про затвердження Змін до Положення про експертно-кваліфікаційну комісію Служби безпеки України та атестацію судових експертів», зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 27 березня 2020 року за №310/34593.

Другие новости