ПоддержатьУкраїнська

Інженера обвинувачують у службовій недбалості під час будівництва казарм для військовослужбовців, що призвело до збитків державі на суму 4,7 млн грн

StopCor
StopCor

StopCor

Інженера обвинувачують у службовій недбалості під час будівництва казарм для військовослужбовців, що призвело до збитків державі на суму 4,7 млн грн

За процесуального керівництва військової прокуратури Західного регіону України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно інженера, який підозрюється в неналежному виконанні обов'язків з технічного нагляду на об'єктах будівництва казарм для військовослужбовців на території Волинської області. Обвинувальний акт за вчинення службової недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України) направлено до суду.

За версією слідства, інженер під час будівництва казарм на замовлення Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління Міноборони України, ймовірно, неналежно виконав свої обов'язки та погодив офіційні документи підрядника з неправдивими відомостями по обсягах та якості виконаних будівельних робіт. Внаслідок цього комерційній структурі незаконно перераховано 4,7 млн грн бюджетних коштів за фактично не виконані роботи.

Окрім того, в іншому кримінальному провадженні повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 191 та ч. 2 ст. 366 КК України керівнику комерційного підприємства, яке виконувало вказані будівельні роботи. Перевіряється причетність до вчинення злочинів інших службових осіб.

Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювало територіальне управління ДБР, розташоване у м. Львові.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости