ПоддержатьУкраїнська

Інженеру технічного нагляду, який привласнив кошти під час ремонту сільського клубу, повідомлено про підозру

StopCor
StopCor

StopCor

Інженеру технічного нагляду, який привласнив кошти під час ремонту сільського клубу, повідомлено про підозру

За процесуального керівництва Харківської місцевої прокуратури №3 повідомлено про підозру інженеру технічного нагляду у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 367, ч. 1 ст. 366, ч. 2 ст. 191 КК України (службова недбалість, службове підроблення, привласнення чужого майна шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

Проте службовець не виконав покладені на нього обов’язки за договором на здійснення робіт по технічному нагляду, що завдало районному бюджету збитків на суму близько 150 тис. грн бюджетних коштів.

Крім того, інженер з технічного нагляду, будучи фізичною особою-підприємцем, склав документ про виконання ним послуг з технічного нагляду із внесеними недостовірними даними та надав його замовнику для перерахування на свій банківський рахунок сумі близько 71 тис. грн.

Досудове розслідування триває.

Підозрюваному загрожує обмеження волі на строк до п'яти років або позбавлення волі на той самий строк, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Пресслужба прокуратури Харківської області

Другие новости