ПоддержатьУкраїнська

Кандидати від "Стоп корупції" пройшли відбір до Ради громадського контролю НАБУ

StopCor
StopCor

StopCor

Кандидати від 'Стоп корупції' пройшли відбір до Ради громадського контролю НАБУ

Двоє кандидатів від ГО "Стоп корупції" пройшли відбір до Ради громадського контролю при НАБУ. Координатор проекту Роман Бочкала та журналіст-розслідувач отримали по 5251 та 4111 голосів підтримки в інтернет-голосуванні на сайті відомства. Офіційні результати у НАБУ оголосять 6 червня.

Додамо, що серед охочих контролювати роботу агентства був голова ГО "Стоп корупції" Тарас Лилик.

Боровся за місце у громадській раді колега та однодумець стопкорівців – голова ВГО "Об'єднання Богдана Хмельницького" Богдан Хмельницький,

а також відомий борець із заправками-нелегалами та піщаними браконьєрами у Києві та області правозахисник Ігор Бондарчук. Їм забракло голосів, щоб подолати прохідний бар’єр.

Кандидати від ''Стоп корупції'' пройшли відбір до Ради громадського контролю НАБУ
Кандидати від ''Стоп корупції'' пройшли відбір до Ради громадського контролю НАБУ

Зазначимо, що Рада громадського контролю формується у складі 15 осіб, відібраних за результатами конкурсу. Конкурс з формування складу Ради громадського контролю проводився шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

Основними функціями Ради громадського контролю при НАБУ є участь у дисциплінарній комісії НАБ, яка бере участь у звільненні недобросовісних працівників бюро. Також представники Ради громадського контролю беруть участь у конкурсних комісіях з відбору працівників бюро.

Другие новости