ПоддержатьУкраїнська

Катування в пункті поліції - Одеські патрульні постануть перед судом

StopCor
StopCor

StopCor

Катування в пункті поліції - Одеські патрульні постануть перед судом

До суду скеровано обвинувальний акт відносно інспектора та поліцейського роти одного з батальйонів Управління патрульної поліції в Одеській області. Правоохоронці обвинувачуються у катуванні вчиненому групою осіб (ч. 2 ст. 127 Кримінального кодексу України).

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Миколаєві. 

Слідством установлено, що 1 червня  2019 року правоохоронці під час здійснення патрулювання залізничного вокзалу у місті Одеса побачили двох громадян, які знаходились в стані алкогольного сп’яніння. Поліцейські вирішили змусити останніх зізнатися у крадіжці золотого ланцюга, яку вони не вчиняли. Вони незаконно затримали осіб та проти волі доставили потерпілих до опорного пункту поліції, в якому інспектор почав чинити психологічний тиск та бити потерпілого. Для припинення подальшого знущання над товаришем, інший потерпілий змушений був віддати власний ланцюг, який не був золотим, проте поліцейський роти також почав наносити йому численні удари.

https://www.youtube.com/watch?v=AGfUURRsm8g

Під час побиття потерпілі неодноразово благали поліцейських припинити протиправні дії, звертали їх увагу на проблеми зі здоров’ям та повідомляли про намір звернутися до правоохоронних органів для припинення знущання. Дії потерпілих ще більше обурювали поліцейських, які продовжували побиття з більшою жорстокістю.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Одеської області. Оперативний супровід – Одеське управління ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, обвинуваченим загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років.

Другие новости