ПоддержатьУкраїнська

Керівник Запорізької ОДА "забувся" дописати в декларацію парк дороговартісних авто

StopCor
StopCor

StopCor

Керівник Запорізької ОДА 'забувся' дописати в декларацію парк дороговартісних авто

У деклараціях про доходи й витрати голови Запорізької ОДА немає ані факту придбання дороговартісних автівок, а ні того, що він здійснив чимало подорожей за кордон, аби розкішно відпочити. Проте «видимим» невидиме стало завдяки судовим ухвалам по справі його недостовірного декларування, що якісно приховувалося від українців.

Новину передає "Преса України".

За офіційними даними, очільник Запорізької облдержадміністрації Костянтин Бриль має у своїй власності "Mercedes-Benz G 63 AMG", "Mercedes-Benz SLK 200", "Mercedes-Benz S 500", "Mercedes-Benz Viano" і "Range Rover". А ще він чимало подорожує за кордоном. Проте нічого цього не зазначено у декларації, що є порушенням Закону України.

Керівник Запорізької ОДА ''забувся'' дописати в декларацію парк дороговартісних авто

Наразі відомо, що суд передав справу по неправдивому декларуванню Бриля для подальшого розслідування в НАБУ. Окрім цього, на чиновника оформлена нотаріальна довіреність на управління та розпорядження усім майном його тата. Згідно з витягом із Реєстру речових прав на нерухоме майно, 71-річний Іван Бриль володіє 0,4 га землі і 540-метровим будинком у Києві та ще двома будинками загальною площею 189 кв. м у Переяславі-Хмельницькому. Усе це також приховано від декларації.

Керівник Запорізької ОДА ''забувся'' дописати в декларацію парк дороговартісних авто

До слова, подальше розслідування про Костянтина Бриля показало, що чиновник зі своєю дружиною Майєю та трьома доньками відпочивали у Туреччині, Італії, Німеччині, Франції, Греції, Ізраїлі та інших країнах, де зупинялися у найдорожчих готелях. За попередніми даними, вартість послуг однієї лише авіакомпанії у 2016 році склала біля 42 тисячі доларів. І це тоді, коли  офіційний річний дохід Бриля становив лише 10 тисяч гривень.

Керівник Запорізької ОДА ''забувся'' дописати в декларацію парк дороговартісних авто

Нагадаємо, у своїй декларації за минулий рік Костянтин Бриль вказав три будинки, площею 319, 629 і 282 кв. м, 4 коштовних годинники і 4 карабіни. З власних транспортних засобів він задекларував "Volkswagen Caddy" та нову "Toyota Camry", а також користування "Range Rover" матері та "Mercedes-Benz S 350" тестя. Готівкою губернатор з родиною має 150 тисяч доларів і 3,9 млн гривень.

Другие новости