ПоддержатьУкраїнська

Унікальні 13 секунд: в Мережі з'явилися таємні кадри трагедії МН17 2014 року

StopCor
StopCor

StopCor

Унікальні 13 секунд: в Мережі з'явилися таємні кадри трагедії МН17 2014 року

Тринадцять секунд відео, знятого міліцейськими розвідниками в "ЛНР", які не зрадили Україну, демонструє красномовний доказ злочину Росії проти людства – аварію "Боїнга 777".

Кілька кадрів, які були зроблені потай увечері 17 липня 2014 року, проливають світло на події з рейсом МН17.

Про це на своїй сторінці в Facebook розповів Директор Департаменту комунікацій в МВС України Артем Шевченко.

Він розповів, що розвідка поінформувала про те, що в Луганській області зафіксували вивезення ЗРК "Бук-М1", який вдарив по літаку з пасажирами малайзійських авіаліній. Установка була без однієї з чотирьох ракет. Шевченко вважає, що бойовикам "Бук" знадобився не для того, щоб збивати військові літаки. Терористи планували вдарити по пасажирському лайнеру, який літає на 1000 метрів. Всі військові літальні апарати ЗСУ літають набагато нижче і вражаються не такими потужними ракетними установками.

https://youtu.be/L4HJmev5xg0

Однак метою Кремля був не «Боїнг 777", а інший пасажирський літак – російський рейс AFL-2074, заради якого бойовики притягли "Бук" з Курська на окупований Донбас. Проросійські терористи зробили помилку, переплутавши свою мету і місце розгортання установки, з якою вони повинні були вдарити по літаку РФ, що пролетів над іншим населеним пунктом.

Кремль шукав привід для війни, їм не шкода ні своїх громадян, ні чужих для досягнення цілей. План Москви був зірваний бойовиками, на руках яких кров невинних жертв катастрофи.

Унікальні 13 секунд: в Мережі з'явилися таємні кадри трагедії МН17 2014 року

Другие новости