ПоддержатьУкраїнська

Київський прокурор Ясь приховує майно

StopCor
StopCor

StopCor

Київський прокурор Ясь приховує майно

Київський прокурор Ясь приховує майно

Київський прокурор Ясь приховує майно

Красиво жити не заборониш, але приховувати майно – це порушення закону.

28 лютого під Офісом Генпрокурора Рябошапки акція протесту через розкішний прихований спосіб життя київського прокурора Артема Яся.

Активісти ГО “Стоп корупції” з Києва та щонайменш 15-ти міст України прийшли з вимогою до Генпрокурора звернути увагу на дії підлеглого, а генінспекцію – врахувати ці факти під час проходження Ясем переатестації.

Київський прокурор Ясь приховує майно

“З усієї України до Києва сьогодні з’їхались осередки “СтопКору”. Їх зібрав ряд кричущих питань. Зокрема таких, які стосуються протиправних дій прокурорів – як Офісу Генпрокурора, так і місцевих. Через кілька днів буде перекваліфікація прокурорів – з понеділка.

Читайте также: «Схеми» показали розкішне життя столичного експрокурора, якого 4 роки судять за хабар у 150 тисяч доларів

Зокрема, ми говорили та виступали щодо протиправних дій Яся для того, щоб прокурор і генінспекція звернули увагу під час перекваліфікації на незадеклароване майно та протиправні дії в його професійній діяльності”, – зазначив голова правління ГО “Стоп корупції” Ігор Бондарчук. 

В акції взяли участь представники з таких міст, як Олевськ, Суми, Краснопілля, Лебедин, Рівне, Кременчук, Монастирище, Біла Церква, Ізюм, Вінниця, Львів, Славутич, Бровари, Овруч, Святогірськ, Дніпро, Житомир та 5 районних осередків міста Києва.

Обурені діями прокурорів, на акцію з’їхались активісти з усієї країни Фото: СтопКор

Київський прокурор Ясь приховує майно

Зазначимо, що за даними борців з корупцією, прокурор Голосіївського району Артем Ясь живе у незадекларованій квартирі вартістю у 5 мільйонів гривень. Про це стало відомо активістам ГО “Стоп корупції”. Мешкає правоохоронець у столиці в будинку по вулиці Феодосійській, 2л у тому ж Голосіївському районі.

Значимо, що Артем Ясь – син люстрованого заступника керівника Чернігівської обласної прокуратури. Ясь-молодший працює у прокуратурі Голосієва з 2015 року. За цей час він засвітився у низці корупційних скандалів. Його підозрюють у сприянні чиновникам Бучі та Ірпеня, яких звинувачували у привласненні ласих земельних ділянок під Києвом.

Окрім того, Ясь може бути причетним до кришування точки незаконного видобутку піску у Києві. Браконьєри безперешкодно займаються нелегальним бізнесом протягом кількох років. При цьому прокурору району відомо про незаконний об’єкт. Однак жодних дій для ліквідації бізнесу, попри обіцянки громадським активістам, Ясь так і не вжив.

А після того, як громадські активісти провели серію акцій протесту біля самої точки нелегального видобутку і звернулись до прокуратури Голосіївського району, прокурор району Артем Ясь замість того, щоб зупинити незаконний бізнес чи хоча б поспілкуватися з активістами та розібратись у ситуації, звинуватив їх у “силовому захопленні”, “хуліганстві” і викликав кілька загонів поліції.

ОРД

Другие новости