ПоддержатьУкраїнська

У Польщі відкриють інфолінію українською мовою

StopCor
StopCor

StopCor

У Польщі відкриють інфолінію українською мовою

У Варшаві планують відкрити інформаційну лінію українською мовою, бо польська влада переконана, що українці допомагають розвивати місто.

На таку ідею позитивно відреагував мер міста Рафал Тшасковський. Він погодився, що сайт має бути адаптований для українців, які перебувають в столиці Польщі не лише з туристичною метою. Також він уточнив, що мова йде про ту інформацію, яка буде корисна аудиторії.

Про це повідомляє "inpoland.net.pl", передає "Діло".

До слова, це — вже не перший крок міської влади назустріч українцям. Не так давно в білетоматах міського громадського транспорту з'явилося меню українською мовою.

"Багато українців дуже добре знають польську мову, але особливо ті, хто щойно приїхав, можуть мати мовні проблеми. Тож ми повинні допомогти їм швидко інтегруватися. Такою допомогою могла б стати міська гаряча лінія 19 115 українською мовою. Зателефонувавши за цим номером, українці могли б дізнатись, куди звернутися, наприклад, за безкоштовною юридичною порадою", — каже радник Рената Невітецька.

Відомо, що більшість іноземців, які сьогодні живуть і працюють у Варшаві, приїхали саме з України. Причому більшість з них — не туристи, а постійні жителі міста, які працюють у Варшаві. За оцінками, у Варшаві проживає 100 000 українців.

Другие новости