ПоддержатьУкраїнська

Кількість рейдерських захоплень агропідприємств в Україні за останній рік збільшилася вдвічі – ЗМІ

StopCor
StopCor

StopCor

Кількість рейдерських захоплень агропідприємств в Україні за останній рік збільшилася вдвічі – ЗМІ

Рейдери в Україні під прикриттям поліції та чиновників Мін'юсту розв'язали масове полювання на нову гладку "здобич" – аграріїв. Зараз цей ринок знаходиться в числі небагатьох, де є стійкий підйом.

З початку року Антирейдерський союз підприємців (АРСП) зареєстрував сім десятків випадків силових захоплень агропідприємств, і це вдвічі більше, ніж було за весь 2016-й. Про це пише журнал "Новое время", передає "УНІАН". "Рейдери в Україні під прикриттям поліції та чиновників Мін'юсту розв'язали масове полювання на нову гладку "здобич" – аграріїв. Зараз цей ринок знаходиться в числі небагатьох, де є стійкий підйом", – йдеться в статті видання.

"Рейдери зацікавилися сільським господарством в надії зростання цін на землю і підйом аграрного ринку", – упевнений Андрій Семидідько, голова АРСП. При цьому за даними Асоціації тваринників, найчастіше недружні "поглинання" відбуваються в Центральній Україні, трохи менше їх на півдні країни.

"На сьогодні фермер не може захистити свій бізнес, свою власність, свій урожай, – підкреслює Ірина Паламар, голова асоціації. – Він може втратити все за лічені хвилини".

Зауважимо, раніше ЗМІ повідомили про незаконне збирання врожаю рейдерами в Херсонській області. 6 вересня невідомі особи з охоронною фірмою та загоном спецпризначенців поліції, заїхали на орендовані ТОВ "Глобал-Інвест" земельні ділянки, і почали збір урожаю сої власними комбайнами.

Другие новости