ПоддержатьУкраїнська

Колишній керівник Укртрансінспекції отримав 5 років за хабарництво

StopCor
StopCor

StopCor

Колишній керівник Укртрансінспекції отримав 5 років за хабарництво

Колишнього начальника управління державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті в Миколаївській області засудили до 5 років позбавлення волі за хабарництво.

Про це повідомили в прес-службі прокуратури Миколаївської області.

"Вироком Ленінського районного суду Миколаєва колишнього начальника управління державної інспекції України з безпеки на наземному транспорті в області засуджено до 5 років позбавлення волі з конфіскацією ½ частини всього майна за отримання неправомірної вигоди у розмірі 10000 грн", — сказано у повідомленні.

Також за вироком суду його позбавлено права обіймати керівні посади в державних органах та установах.

Вказана службова особа обвинувачувалась у одержанні хабара від підприємця за не перешкоджання здійсненню підприємницької діяльності у сфері надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів автомобільним транспортом.

Його дії кваліфіковано за ч.3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) КК україни.

Нагадаємо, що кримінальне провадження стосовно екс-посадовця розглядалось Ленінським райсудом повторно, після скасування у листопаді 2015 року апеляційним судом попереднього вироку суду.

Другие новости