ПоддержатьУкраїнська

Колишній охоронець "колонії ДНР" наживався на виплатах для переселенців

StopCor
StopCor

StopCor

Колишній охоронець 'колонії ДНР' наживався на виплатах для переселенців

Поліція в Донецькій області затримала жителя Донецька, охоронця "колонії ДНР", який прибув на підконтрольну Україні територію побачитися з родичами та отримати виплати переселенця.

Про це заявили у Відділі комунікацій поліції Донецької області, передає "Діалог.UA".

Чоловік, бувши ветераном органів внутрішніх справ України, приєднався до бойовиків на Донбасі ще в грудні 2014 року. 47-річний вдівець, який не має дітей і сім'ї, через своїх знайомих влаштувався в "молодій республіці" на посаду заступника начальника відділу охорони виправної колонії в смт Молодіжне.

Як стало відомо зі свідчень затриманого, спочатку робота була знайома, не пильна і платили добре – 15 тисяч російських рублів в місяць. Але незабаром платити перестали зовсім, та й ставлення з боку начальства було грубе і зневажливе, тому колишній охоронець звільнився з колонії та влаштувався на роботу в магазин, також в охорону.

Зараз затриманому важко сказати, що штовхнуло його після "настільки славного минулого" приїхати в Україну, як ні в чому не бувало. Дурість, самовпевненість або просто жадібність? Адже колишній охоронець "ДНРівської" колонії приїхав отримати у Волноваський район від України грошову допомогу для тимчасово переміщених осіб.

У будь-якому випадку, в даний момент чоловік затриманий співробітниками карного розшуку Волноваського відділу поліції і, в разі достатніх доказів його провини, йому загрожує провести в настільки ненависній йому Україні найближчі 3-8 років.

Як повідомлялося раніше, жителі Горлівки розповіли, яким чином терористи вирішили "спростити" для населення процедуру отримання "ДНРівських паспортів".

Другие новости