ПоддержатьУкраїнська

Команда "Стоп корупції" навідалася в офіс фірми, де побили журналіста Медяника

StopCor
StopCor

StopCor

Команда 'Стоп корупції' навідалася в офіс фірми, де побили журналіста Медяника

Команда проекту приїхала в офіс компанії "Таурус-Альянс", де жорстоко побили журналіста "СтопКору" Сергія Медяника.

Подробиці з місця повідомляють правозахисники "Стоп корупції".

Команда ''Стоп корупції'' навідалася в офіс фірми, де побили журналіста Медяника

"Після нападу на нашого колегу Сергія Медяника, якого жорстоко побили в офісі компанії, ми приїхали поспілкуватись із керівництвом та дізнатись причини фізичної розправи над журналістом. Після численних спроб потрапити всередину, двері офісу так ніхто і не відкрив. Після тривалого очікування ми засікли нападника. За нашими даними, чоловік працює помічником юриста.

Команда ''Стоп корупції'' навідалася в офіс фірми, де побили журналіста Медяника

Саме він у відповідь на запитання Сергія Медяника почав розмахувати руками та завдавати йому численних ударів в голову, внаслідок чого журналіст отримав струс мозку та потрапив до лікарні", – зазначає журналістка проекту Наталія Полинкова.

Чоловік відмовився надавати будь-які пояснення. Відтак стопокорівці обклеїли двері юридичної фірми наліпками з написом "Тут б'ють журналістів".

Команда ''Стоп корупції'' навідалася в офіс фірми, де побили журналіста Медяника

Нагадаємо, журналіст "СтопКору" Сергій Медяник отримав забої під час зйомок розслідування про незаконну забудову Поштової площі у Києві. Розслідувач встиг з’ясувати, що на площі біля Річкового вокзалу протиправно захоплено землю та без жодного дозволу зведено кілька будівель.

За даними журналіста, будівництвом заправляв поплічник Януковича та очільник Державного управління справами Андрій Кравець. В одній із будівель знаходиться ресторан "Компот". Команда проекту провели кілька акцій протесту з вимогою припинити незаконну діяльність закладу громадського харчування.

Другие новости