ПоддержатьУкраїнська

Командира підрозділу однієї із військових частин судитимуть за побиття солдата до смерті

StopCor
StopCor

StopCor

Командира підрозділу однієї із військових частин судитимуть за побиття солдата до смерті

За процесуального керівництва військової прокуратури Донецького гарнізону територіальним управлінням ДБР, розташованим у місті Краматорську, закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні стосовно командира підрозділу однієї із військових частин Збройних Сил України.

За версією слідства, у липні 2016 року через невдоволення виконанням підлеглим обов’язків військової служби, командир підрозділу побив солдата і той помер у госпіталі.

Також слідство перевірило обставини можливої упередженості командування частини під час проведення ними службового розслідування, за результатами якого з померлим військовослужбовцем нібито стався нещасний випадок. Правоохоронці вказану версію командування спростували та встановили обставини загибелі військовослужбовця.

Обвинувальний акт стосовно командира підрозділу військової частини за нанесення умисного тяжкого тілесного ушкодження (ч. 2 ст. 121 КК України) та перевищення військовою службовою особою влади (ч. 4 ст. 426-1) КК України направлено до суду.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Другие новости