ПоддержатьУкраїнська

Контроль над якістю українських доріг здійснюватимуть іноземні інженери

StopCor
StopCor

StopCor

Контроль над якістю українських доріг здійснюватимуть іноземні інженери

Кабінет Міністрів зобов'язав замовників дорожніх робіт залучати міжнародних інженерів, які будуть контролювати якість та обсяг виконаних робіт.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

Омелян розповів, що на останньому засідання уряду було ухвалене надзвичайно важливе рішення. Так у 2017 році замовники дорожніх робіт будуть зобов'язані залучати інженерів, які мають сертифікати міжнародного контролю якості FIDIC.

"Міжнародний контроль якості FIDIC відтепер є обов'язковим для здійснення технічного нагляду за ходом виконання ремонтно-будівельних робіт на українських автошляхах. Замовники дорожніх робіт (служби автомобільних доріг в областях, підпорядковані Укравтодору) будуть зобов'язані залучати до таких робіт інженерів-консультантів, що мають сертифікат FIDIC", – розповів міністр.

Інженери-консультанти будуть контролювати якість та обсяг виконаних робіт, а також стежити за розходом матеріалів, які будуть використовуватися під час ремонту доріг.

"Сам будую - сам контролюю і звітую - більше не пройде!", – підсумував рішення уряду Омелян.

Нагадаємо, у новому 2017 році Державне агентство автомобільних доріг України планує збільшити обсяг проведення ремонтних робіт на українських автошляхах вдвічі. У порівнянні з 2016 роком роботи заплановані на 2,2 тисячах кілометрів, тобто у 2,2 раза збільшиться обсяг. Такі плани будуть реалізовані завдяки збільшенню бюджетного фінансування дорожнього господарства у наступному році до 35 мільярдів гривень.

Другие новости