ПоддержатьУкраїнська

Крадіжка речового доказу – ДБР повідомили про підозру колишньому слідчому Нацполіції

StopCor
StopCor

StopCor

Крадіжка речового доказу – ДБР повідомили про підозру колишньому слідчому Нацполіції

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві, повідомили про підозру колишньому слідчому одного з відділів ГУ Нацполіції в Київській області. Правоохоронець підозрюється у таємному викраденні чужого майна (ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що підозрюваний викрав та зберігав за місцем проживання речовий доказ - годинник, який вилучив його колега під час проведення слідчих дій. Слідчі ДБР вилучили вказаний годинник під час обшуку в рамках кримінального провадження щодо крадіжки зазначеним правоохоронцем речових доказів у сумі 5 000 доларів США та 3 200 гривень. Обвинувальний акт у даному кримінальному провадженні вже направлений до суду.

Процесуальне керівництво досудовим розслідування у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Київської області. Оперативний супровід - Київське обласне управління ДВБ Національної поліції України.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Другие новости