ПоддержатьУкраїнська

Кругова порука у Соледарі – в.о. директора "Артемсолі" підписав сумнівний контракт з фірмою брата

StopCor
StopCor

StopCor

Кругова порука у Соледарі – в.о. директора 'Артемсолі' підписав сумнівний контракт з фірмою брата

Півроку тому в шахті державного підприємства «Артемсіль» загинув співробітник. Держпідприємство також відоме судовою тяганиною із приватною компанією «Пам’ять»: свого часу, виконуючи обов'язки керівника ДП «Артемсіль», Олександр Миколайович Степаненко збільшив штрафні санкції за розірвання контракту в односторонньому порядку для «Пам'яті», фірми свого рідного брата.

Нагадаємо, Олександр Степаненко очолював «Артемсіль» до грудня 2014-ого року. Тоді його звільнили за прогули. Офіційно. Неофіційно – за сепаратизм. Зі слів місцевих, свій вплив на держпідприємстві Олександр Миколайович зберіг і використав його на виборах міського голови Соледару у 2017 році. «Так, я можу сказати. Так. У мене на наряді це було. Говорили «голосувати за свого». Власне, прізвища не говорили, але говорили голосувати за свого, чужі нам тут не потрібні», – розповів Яків Лютенко, співробітник ДП «Артемсіль».

Варто додати, що Соледар – невелике містечко, побудоване якраз на родовищах солі. І майже кожен місцевий мешканець так чи інакше пов’язаний з державним підприємством.

Оборудки Олександра Степаненка нашкодили «Артемсолі». Та він виявився не єдиним її керівником, чия діяльність підкосила держпідприємство.

Повна версія розслідування «СтопКору» за посиланням

https://youtu.be/q9pXQCXGTqQ

Другие новости

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские 'методички' Кремля, 'учение о сатанизме' и нацистскую символику

СБУ обнаружила в епархиях УПЦ (МП) пропагандистские "методички" Кремля, "учение о сатанизме" и нацистскую символику

Служба безопасности завершила контрразведывательные (безопасные) мероприятия на объектах УПЦ (МП), расположенных в Закарпатской, Ровенской и Житомирской областях