ПоддержатьУкраїнська

Луценко: Янукович буде засуджений за державну зраду

StopCor
StopCor

StopCor

Луценко: Янукович буде засуджений за державну зраду

Від імені всіх загиблих і постраждалих в результаті президентських рішень Віктора Януковича він буде засуджений за державну зраду. Таку обіцянку дав Генпрокурор України Юрій Луценко, опублікувавши відео з доказами вини екс-лідера країни.

Новину повідомляє "Преса України".

Колишній президент України Віктор Янукович обвинувачується в державній зраді від імені першого загиблого від агресії РФ прапорщика Сергія Кукуріна, від імені більш як 10 тис. загиблих військовослужбовців і мирних жителів, від імені мільйонів біженців, від імені українського народу і держави Україна. Про це написав у Facebook генеральний прокурор України Юрій Луценко.

Він підтвердив, що Генпрокуратура передала в суд звинувачення в державній зраді проти Януковича.

"На все приходить час розплати", – підкреслив Луценко.

Він також опублікував відео, яке доводить провину Януковича в зраді. У ролику йдеться про датований 1 березня 2014 року лист Януковича до президента РФ Володимира Путіна з проханням ввести війська в Україну.

Нагадаємо, народний депутат України, фігурант так званої "газової справи" Олександр Онищенко заявив, що звільнення Віктора Шокіна з посади глави Генпрокуратури та призначення на його місце Юрія Луценка відбувалося з допомогою підкупу голосів народних депутатів.

Другие новости