ПоддержатьУкраїнська

Львівщина: за рік лише одну людину ув'язнили за хабарництво

StopCor
StopCor

StopCor

Львівщина: за рік лише одну людину ув'язнили за хабарництво

Серед усіх областей України найбільше вироків за корупційні злочини протягом останнього року було винесено у Львівській області – 69. На другому місці – Дніпропетровська область (54 вироки), на третьому – Донецька (50 вироків). Лише одна людина у Львівській області була ув'язнена за корупційний злочин.

Про це повідомляють "Наші гроші. Львів".

Зокрема п'ять років позбавлення волі отримала Галина Лазука, начальник відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Червоноградського міського управління юстиції за отримання 500 доларів хабара. Також дільничий інспектор Галицького райвідділу отримав 3 роки і 3 місяці позбавлення волі, однак не за зловживання службовим становищем, а за крадіжку (по ст. 364 був виправданий).

Водночас у Львівській області із 73 засуджених осіб більшість були звільнені від реального покарання (34 особи), а ще десятеро були виправдані. Ще третина – отримали штрафи, і лише 2 особи отримали позбавлення волі, один із яких за корупційний злочин.

Львівщина: за рік лише одну людину ув'язнили за хабарництво

Інфографіка "Наших грошей". Клікніть для збільшення

Загалом найбільше позбавлених волі – у Харківській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях – 15, 14 та 13 осіб відповідно. На Харківщині вироки щодо 4 осіб набули сили, на Дніпропетровщині – щодо 5, і поки жодного на Кіровоградщині.

Із 45 осіб у Закарпатській області майже половина – це голови дільничних виборчих комісій і прикордонники (по 10 осіб). На Івано-Франківщині з 26 осіб 5 – сільські голови, і ще 5 – працівники держлісгоспів.

Другие новости