ПоддержатьУкраїнська

Масштабне виробництво та реалізацію неякісних дезінфікуючих засобів припинено на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

Масштабне виробництво та реалізацію неякісних  дезінфікуючих засобів припинено на Київщині

Служба безпеки України припинила незаконне виготовлення та реалізацію неякісного антисептичного засобу на території Київської області.

Оперативники спецслужби встановили, що черкаській підприємець організував масштабне виробництво антисептика, порушуючи всі встановлені санітарні норми виготовлення антисептичних та дезінфікуючих засобів.

Зразки продукції не проходили обов’язкової перевірки на безпечність та не мають свідоцтва Державної реєстрації дезінфекційних засобів МОЗ України. Протягом пандемії COVID-19 сумнівні засоби реалізовували оптовими партіями та в роздріб на території  України.

Під час санкціонованих слідчих дій за місцем виготовлення антисептику правоохоронці виявили майже 40 тисяч літрів спиртовмісної речовини, партію готової продукції, хімічні речовини, обладнання та порожню тару.

У межах розпочатого кримінального провадження за ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України тривають невідкладні слідчі дії.

Викриття оборудки здійснювали співробітники та слідчі Управління СБ України в Черкаській області під процесуальним керівництвом прокуратури Черкаської області.

Другие новости