ПоддержатьУкраїнська

Прокуратура Луганської області у суді оскаржує незаконну передачу землі вартістю 6,5 млн грн у приватну власність

StopCor
StopCor

StopCor

Прокуратура Луганської області у суді оскаржує незаконну передачу землі вартістю 6,5 млн грн у приватну власність

Сєвєродонецька місцева прокуратура звернулася до Господарського суду Луганської області з позовом про визнання незаконним та скасування рішення Сєвєродонецької міськради, яким у 2019 році житлово-будівельному кооперативу безпідставно передано земельну ділянку площею 4,3 га вартістю понад 6,5 млн грн. Наразі у справі відкрито провадження.

Встановлено, що відведення землі здійснювалося безоплатно та було обґрунтовано необхідністю забезпечення житлом учасників антитерористичної операції. Проте міська рада, всупереч вимогам житлового законодавства, не перевірила, що засновники та члени об’єднання не перебували на квартирному обліку, не потребували поліпшення житлових умов та фактично не мали статусу учасників АТО.

Окрім того, житлово-будівельний кооператив, якому передали землю, є обслуговуючим кооперативом, що взагалі виключає можливість надання йому безоплатно у власність земельної ділянки.

Реагуючи на виявлені порушення, прокуратура вимагає скасувати державну реєстрацію права власності на земельну ділянку, що дозволить повернути її у комунальну власність громади міста.Пресслужба прокуратури Луганської області

Другие новости