ПоддержатьУкраїнська

Мешканці Донецька розповіли, як бойовики цинічно грабують "націоналізовані" підприємства

StopCor
StopCor

StopCor

Мешканці Донецька розповіли, як бойовики цинічно грабують 'націоналізовані' підприємства

Літній житель окупованого Донецька розповів, що в місті триває свавілля на підприємствах, які сепаратисти під виглядом "націоналізації" нахабно "віджали" у Рината Ахметова. Зараз йде цинічне розграбування "Донбас-Палас", бойовики в буквальному сенсі добивають об'єкт, виносячи з будинку все, що попадається під руки.

У Facebook про це повідомила донеччанка Олена Маленкова, передає "Діалог. UA". Новини з "найкращої з республік" їй розповів місцевий житель. Донеччанин каже, що окупанти, підігнавши вантажівки, виносять з будинку все, аж до посуду." Я не можу на це дивитися. Виносять штори, барні стійки, дзеркала, ліжка, рушники. Грабують все! "Донбас-Арена" світиться вогнями щоночі – йде розграбування! Це 1917-й рік. У мене вже серце болить ", – з гіркотою зізнається житель оточеного сепаратистами міста.

Мешканці Донецька розповіли, як бойовики цинічно грабують ''націоналізовані'' підприємства

За словами Маленкової, пенсіонер живе в Донецьку зі старенькою мамою, і літньому патріоту, судячи з таких обставин, просто нікуди виїхати. Нагадаємо, у Рината Ахметова зізналися, що повністю втратили контроль над тими підприємствами, що знаходяться в зоні АТО.

Додамо, терористи раніше оприлюднили список, в якому повністю вказали назви підприємств, які "віджаті" і за якими "міністерствами" тепер закріплені.

Другие новости