ПоддержатьУкраїнська

Міністр юстиції Петренко "відірвався" на розкішному турецькому курорті

StopCor
StopCor

StopCor

Міністр юстиції Петренко 'відірвався' на розкішному турецькому курорті

Ще один український чиновник вирішив відпочити від охопленої війною України. Павло Петренко відправився у сонячну Туреччину, де знайшов для себе райську місцину, за яку довелось заплатити відповідну ціну.

Міністр юстиції Петренко ''відірвався'' на розкішному турецькому курорті

Новину передає "Преса України".

Юрист Андрій Портнов опублікував на своїй сторінці у соцмережі компромат на міністра юстиції України Павла Петренка. Останнього помітили на віллі Royal Beach готельного комплексу Maxx Royal Kemer Resort, що у Туреччині.

"Поки ви там воюєте з агресором, ваш Міністр юстиції з Народного фронту танцює з дівчатами на дискотеці й живе на віллі Royal beach вартістю 3000 євро на добу", - написав Портнов.

Він також додав відео, на якому Петренко витанцьовує під ритмічну музику. Однак матеріал не зовсім чіткий, тож на відео міг бути присутній схожий на міністра чоловік.

"Запрошую всіх охочих на віллу до Міністра юстиції. Вхід – безкоштовний, харчування – all inclusive. З фігурантом також можна безкоштовно потанцювати та переночувати", – зіронізував Портнов.

До слова, Royal Beach Villa знаходиться у Кемері. Всі номери готелю наразі заброньовані. На сайті готелю зазначено, що вільні місця будуть з серпня. Вартість доби у готелі становить 5 тисяч євро, що еквівалентно понад 157 тисяч грн. В цілому проживання тут з 20 по 27 серпня обійдеться туристам у 36 625 євро, тобто 1 мільйон 154 тисячі 732 грн.

Другие новости