ПоддержатьУкраїнська

"СтопКор" збирає факти корупції у Вишгороді на Київщині

StopCor
StopCor

StopCor

'СтопКор' збирає факти корупції у Вишгороді на Київщині

Активісти «Стоп корупції» у рамках роботи громадської приймальні збирають інформацію про факти корупції у Вишгороді на Київщині. Подробиці розповіли активісти проекту.

«Місцеві жителі повідомили нам про вимагання грошей за послуги поховання та місця на кладовищі. Місця на цвинтарі продають від 3 до 6 тисяч доларів.

''СтопКор'' збирає факти корупції у Вишгороді на Київщині

Також учасники АТО, які проживають у місті, розповіли нам, як в адміністрації їх просто «відфутболюють» із питаннями видачі земельних ділянок. Пишуть відписки про те, що наділів немає.

Поспілкувалися з матір’ю одного з воїнів АТО, яка розповіла нам про те, що друзі міського голови Вишгорода з адміністрації були в зоні АТО близько 2 місяців та отримали земельні ділянки, а її сину, який був там більш як півроку, не дали.

Ми домовилися з учасниками бойових дій, що разом звернемось до місцевих чиновників та під час прийому з’ясуємо, чому бійці не можуть отримати землю.

У місцевій поліклініці, щоб отримати медичні послуги або записатись на прийом до лікаря, треба дати хабар. Тим пацієнтам, які не платять за «безкоштовну» медицину, доведеться чекати на візит до медиків щонайменше 3 тижні», – розповіли активісти «Стоп корупції».

''СтопКор'' збирає факти корупції у Вишгороді на Київщині

Нагадаємо, раніше «СтопКор» повідомляв, що міського голову Вишгорода Момота та його оточення затримували на хабарі у 200 тисяч євро. Також мер міста мав дві судимості та відбував покарання за ґратами. Про це у рамках громадської приймальні у місті повідомляють активісти «Стоп корупції».

«Левова частина звернень до громадської приймальні «Стоп корупції» у Вишгороді стосується корупції в роботі мера. Також активістам повідомляють про імовірний зв’язок очільника міста із проросійськи орієнтованими політиками.

Так, 14 квітня 2016 року Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала на хабарі міського голову Вишгорода О. Момота, а також 5 посередників. 4 квітня 2018 року  кримінальне провадження скероване до суду. Як повідомив Генеральний прокурор Юрій Луценко, слідство встановило, що  О. Момот разом зі спільниками отримав 200 000 євро від будівельної компанії. Міський голова не  був відсторонений від обов’язків попри звинувачення у корупції.

Також з’ясувалось, що пан Момот вже мав проблеми з законом, утім приховав це. В буклеті-автобіографії кандидата в мери Момота зазначено неправдиву інформацію «судимостей не маю». Момот збрехав своїм виборцям, адже вже відбув за ґратами кілька років. В інтерв’ю «Стоп корупції» мер підтвердив цей факт», – розповіли журналісти проекту.

Команда «Стоп корупції» закликає кожного, хто зіткнувся з корупцією з боку керманича міста і його оточення, повідомляти про такі факти!

Другие новости