ПоддержатьУкраїнська

Міський голова Чорноморська тікав від "СтопКору" у супроводі 15 охоронців

StopCor
StopCor

StopCor

Міський голова Чорноморська тікав від 'СтопКору' у супроводі 15 охоронців

Міський голова Чорноморська Валерій Хмельнюк тікав з будівлі міської ради від активістів "Стоп корупції" у супроводі 15 охоронців. Охорона взяла мера в кільце і вивела з мерії. Про це з місця подій повідомив правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

"Ми приїхали у міську раду Чорноморська, щоб розпитати очільника міста Валерія Хмельнюка про численні скандальні будівництва у місті, а також про діяльність одіозної начальниці відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Олени Липач, яка була героїнею журналістського розслідування "СтопКору".

Мер Хмельнюк, щойно завбачив активістів проекту, обставився охороною конкретно – 15 чоловік заблокували фізично вхід до приймальні мера", – розповів правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Нагадаємо, раніше у прокуратурі Чорноморська Одеської області зареєстрували заяву активістів "Стоп корупції" із корупційним досьє на начальницю відділу державного архітектурно-будівельного контролю виконавчого комітету Чорноморської міської ради Одеської області Олену Липач.

За даними розслідування журналістів, чиновниця спільно з чоловіком за гроші допомагає громадянам у вирішенні земельних питань. Очільник відомства запевнив представників проекту, що у разі підтвердження фактів злочину у прокуратурі відкриють кримінальне провадження. Деталі повідомив правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

"Ми поспілкувалися з головним прокурором Чорноморська. Надали усі факти та підтвердження корупційних злочинів з боку подружжя Липачів. Правоохоронець зазначив, що у відомстві ретельно перевірять усі наведені обставини, а в разі підтвердження фактів порушення законодавства з боку чиновниці та її чоловіка, відкриють кримінальне провадження", – розповів правозахисник "Стоп корупції" Ігор Бондарчук.

Нагадаємо, журналісти "СтопКору" викрили цілий сімейний підряд, який у припортовому Чорноморську промишляє видачею липових дозволів на нелегальні прибудови. Автор розслідування Олександр Мамай через інсайдерів у Чорноморській міськраді розкрив усі злочинні схеми начальниці відділу ДАБІ Олени Липач, її чоловіка та помічника-"рєшали". Окрім продажних чиновників, які за гроші "узаконюють" нелегальні будівлі, у Чорноморську існує кілька схем з отримання землі в обхід законів.

Другие новости