ПоддержатьУкраїнська

Міжнародні організації долучаться до процесу формування Ради громадського контролю при ДБР

StopCor
StopCor

StopCor

Міжнародні організації долучаться до процесу формування Ради громадського контролю при ДБР

Т.в.о. Директора ДБР Ірина Венедіктова запросила міжнародних партнерів надати методичні рекомендації щодо критеріїв відбору членів конкурсної комісії та членів РГК при ДБР. Під час зустрічі з керівництвом Бюро представники міжнародних організацій висловили готовність до співпраці.

«Формування РГК при ДБР має відбуватись максимально відкрито та професійно - нам потрібен дієвий і сильний орган цивільного контролю, члени якого увійдуть до Дисциплінарної комісії Бюро. Саме тому ми розраховуємо на допомогу і участь Офісу Ради Європи, Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні та американських партнерів у забезпеченні прозорості конкурсу. Ми звернулись до них також із офіційними листами, щоб зібрати пропозиції щодо критеріїв оцінювання компентенцій членів майбутньої РГК», - заявила Ірина Венедіктова.

Нагадаємо, що Державне бюро розслідувань 10 лютого оголосило прийом заяв кандидатів до складу Конкурсної комісії з відбору членів РГК. Представники громадськості можуть заповнити онлайн-форму та завантажити до неї документи про вищу освіту, автобіографію та мотиваційний лист.

Заявки приймаються до 00:00 годин 24 лютого 2020 року за посиланням: https://bit.ly/2vl6kLI .

Положення про Раду громадського контролю при Державному бюро розслідувань та Порядок її формування були затверджені Указом Президента України від 5 лютого 2020 року.

Другие новости