ПоддержатьУкраїнська

Міжнародний лобізм: представниці банкіра-втікача Аблязова намагались зірвати зйомку сюжету "Стоп Корупції"

StopCor
StopCor

StopCor

Міжнародний лобізм: представниці банкіра-втікача Аблязова намагались зірвати зйомку сюжету 'Стоп Корупції'

Фундація «Відкритий діалог» представляє інтереси Мухтара Аблязова в Європі, відбілює його репутацію та створює позитивний медійний імідж. Знімальна група «Стоп Корупції» вирушила до Брюсселя, аби з’ясувати справжній характер зв’язків фундації з одіозним екс-політиком з Казахстану.

Протягом двох днів журналісти намагалися поспілкуватися з пані Людмилою, проте коли вони її зустріли – її реакція шокувала знімальну групу. Жодної відповіді журналісти так і не отримали, натомість спочатку помітили переслідування, а згодом до команди «СтопКору» взагалі викликали поліцію і повідомили, що вони нібито є шпигунами.

Варто відзначити, що жінка, яка перебувала на той момент з пані Людмилою – Бота Джардемалі, уродженка Казахстану.  Вона – юрист Мухтара Аблязова та раніше працювала в БТА банку Казахстану, зараз має статус політичного біженця Королівства Бельгія. 

Міжнародний лобізм: представниці банкіра-втікача Аблязова намагались зірвати зйомку сюжету ''Стоп Корупції''

Знімальну групу «Стоп Корупції» доправили до відділку поліції для того, щоб перевірити особи та мету приїзду. Після перевірки документів перед журналістами вибачилися і відпустили. Проте своїми діями пані Козловська фактично зірвала зйомки.

Згодом на сайті "Відкритого діалогу» з’явилася офіційна позиція щодо відео інтимного характеру: «Будь-які відеозаписи, що з'явилися останнім часом в інтернеті, нібито за участю Людмили Козловської, котрі пов'язують її з Мухтаром Аблязовим, є підробленими. Ми сприймаємо їх як чергову дію в довгій низці інших, що здійснюються проти нас владою/спецслужбами Казахстану і/або Росії"

Міжнародний лобізм: представниці банкіра-втікача Аблязова намагались зірвати зйомку сюжету ''Стоп Корупції''

І наостанок – наразі слідству уже вдалося повернути один мільярд доларів з тих, які Мухтар Аблязов вивів з БТА банку.

Юристи ГО «Стоп Корупції» зі свого боку готують запити в Міністерство юстиції та СБУ з проханням перевірити організацію «Відкритий діалог» та її президента Людмилу Козловську.

Деталі власного розслідування «СтопКору» – у матеріалі. 

https://youtu.be/VowEJtCloEA

Другие новости

Глава СБУ отстранил Витюка после расследования журналистов и отправил на передовую

Глава СБУ отстранил Витюка после расследования журналистов и отправил на передовую

Служба безопасности признаёт ценность содействия СМИ и журналистов в успешном сотрудничестве на информационном фронте в борьбе против российской агрессии и выражает им своё уважение