ПоддержатьУкраїнська

Міжусобні війни у "ЛДНР" – готується переворот

StopCor
StopCor

StopCor

Міжусобні війни у 'ЛДНР' – готується переворот

Офіцери РФ та терористи так званих "ЛНР" і "ДНР" постійно воюють між собою.

Про це розказав офіцер ЗСУ в інтерв'ю "Обозревателю".

За його словами, росіяни вважають себе головнішими, ніж фейкові "ЛНР" та "ДНР", оскільки ті є громадянами України, які зрадили свою державу. Зі свого боку, до зрадників росіяни ставляться як до нижчого сорту. Через це на окупованих територіях тривають постійні міжусобні війни.

У той же час, як розповідає офіцер, представники Луганської та Донецької областей беруть участь у бойових діях протягом тривалого часу – близько чотирьох років. За цей період вони навчились воювати. Усвідомлюючи це, вони регулярно наголошують на тому, що окуповані території належать саме їм і вони там головні, однак російська сторона не готова приймати такі умови. Це провокує постійну напругу в стосунках.

Також, як повідомляє офіцер, у фейкових республіках є всі передумови для перевороту.

"Передумови є, але росіяни не дозволять цього зробити. Всім відомо, що весь кадровий потенціал, всі кадрові офіцери так званих 1 та 2 армійських корпусів – російські військові є прямими підлеглими РФ", – сказав він.

Нагадаємо, що раніше ЗМІ повідомляли про погрози одного з ватажків російських найманців Олександра Ходаковського "голові ДНР" Олександру Захарченку.

Також, за інформацією журналіста "УНІАН", Ходаковський всіляко намагається довести, що Захарченко загрожує системі безпеки, якою керують безпосередньо "московські куратори" – "МДБ ДНР".

Варто додати, що 21 листопада 2017 року в Луганську розгорівся конфлікт між ватажками бойовиків "ЛНР" Ігорем Плотницьким та Ігорем Корнетом, до протистояння долучилися бойовики ватажка "ДНР" Олександра Захарченка і ФСБ РФ.

Другие новости