ПоддержатьУкраїнська

Москаль: через корумпованість Держгеокадастру можливий зрив будівництва курорту "Свидовець"

StopCor
StopCor

StopCor

Москаль: через корумпованість Держгеокадастру можливий зрив будівництва курорту 'Свидовець'

Держгеокадастр виділив мешканцям Мукачева шість гектарів землі на полонині Довгій, чим заблокував будівництво гірськолижного курорту "Свидовець".

Місяць тому, 11 жовтня, Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру своїм наказом виділила трьом приватним особам земельні ділянки площею по два гектари кожна на полонині Довгій біля с.Чорна Тиса Рахівського району, йдеться на офіційному сайті Москаля.

Призначення землі – ведення сільського господарства та випас худоби. Двоє з отримувачів ділянок – мешканці Мукачева, один – Мукачівського району.

"Шість гектарів землі виділені якраз у тій місцевості, по якій має проходити гірськолижна траса курорту "Свидовець". Найбільший на Закарпатті інвестиційний проект із продовження курорту "Буковель" на територію Рахівського району фактично опинився під загрозою зриву. Через жадібність і корумпованість Держгеокадастру Закарпаття може позбутися величезного рекреаційного комплексу, де щодня відпочиватимуть 28 тисяч туристів і працюватимуть близько 5 тисяч чоловік персоналу з числа місцевих мешканців.

Ми з'ясували, що отримувачі землі з Мукачева не мають не те, що худоби, а навіть котів, то кого вони випасатимуть на полонині Довгій? Хіба що керівництво Держгеокадастру! Зараз облдержадміністрація робить усе, щоб скасувати явно корупційне виділення землі й дати можливість розбудовувати гірськолижний курорт", – заявляє Геннадій Москаль.

Другие новости