ПоддержатьУкраїнська

На Буковині поліція ліквідувала підпільних цех з виробництва тютюнових виробів

StopCor
StopCor

StopCor

На Буковині поліція ліквідувала підпільних цех з виробництва тютюнових виробів

Під час слідчих дій правоохоронці вилучили 7 тонн тютюну, понад 80 тисяч пачок цигарок, обладнання та підроблені марки акцизного податку на суму понад 5,7 мільйонів гривень.

На виконання доручення Уряду України оперативники територіальних управлінь стратегічних розслідувань Нацполіції разом з іншими правоохоронними структурами проводять комплекс превентивних заходів з протидії правопорушенням у сфері обігу тютюнових виробів на території України.

Під час перевірки інформації про підпільне виготовлення та розповсюдження цигарок поліцейські встановили місцезнаходження підпільного цеху, де у промислових масштабах виготовляли цигарки. Крім того, оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області Нацполіції встановили канали постачання сировини та каналу збуту цигарок, а також осіб, причетних до організації нелегального бізнесу.

Підпільний цех із виробництва тютюнових виробів знаходився на території Глибоцького району. Сировину для виготовлення тютюнових виробів завозили на територію України з Республіки Молдова, оминаючи всі необхідні митні процедури. Відтак до державного бюджету не сплачувалися обов’язкові митні платежі.

В подальшому більшу частину готової продукції реалізовували через мережі роздрібної торгівлі на території Чернівецької, Хмельницької та Івано-Франківської областей.  Решту, оминаючи митні процедури, відправляли до Румунії. Склади зберігання виготовленою продукції знаходилися у Чернівцях.

Під час слідства правоохоронці встановили осіб, які безпосередньо причетні до організації нелегального бізнесу. Це двоє місцевих мешканців 41-го та 47-ми років.

У вівторок, 25 лютого, оперативники управління стратегічних розслідувань в Чернівецькій області, слідчі обласної поліції спільно з працівниками управління СБУ та ДФС припинили діяльність підпільного цеху та провели санкціоновані обшуки у його приміщеннях і на складах зберігання вже готової продукції.

За результатами заходів вилучено чотири лінії з виготовлення не облікованих тютюнових виробів, сім тонн сировини (тютюну), понад 80 тисяч пачок цигарок та марки акцизного збору Республіки Молдова. Окрім цього, інші речі, що використовувалися для виготовлення та фасування цигарок, «чорнові» записи про діяльність злочинної групи та отримані від тютюнового бізнесу прибутки. Загальна сума вилученого  - 5,7 мільйонів гривень.

Відпрацювання продовжуються.

Нагадуємо, Голова Нацполіції Ігор Клименко зазначив, що заходи з детінізації економіки є пріоритетними у роботі підрозділів Національної поліції України, а відтак превентивні заходи проводитимуться у таких напрямках, як протидія незаконному гральному бізнесу, нелегальному обігу деревини, тютюнових виробів, пального, спирту, лікеро-горілчаної продукції та надрокористування. 

Департамент стратегічних розслідувань

Національної поліції України

Другие новости

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам Киевщины рассказали о путях разоблачения коррупции в настоящих реалиях и профилактике ее проявлений

Студентам рассказали о том, как бороться с коррупцией и обсудили главную тему встречи "Актуальные вопросы разоблачения и профилактики коррупционных проявлений в сегодняшних реалиях"