ПоддержатьУкраїнська

На Черкащині "СтопКор" викрив схему розкрадання понад сорока гектарів земель комунальної власності

StopCor
StopCor

StopCor

На Черкащині 'СтопКор' викрив схему розкрадання понад сорока гектарів земель комунальної власності

Приватний нотаріус Києво-Святошинського нотаріального округу засвідчив договір купівлі-продажу понад 40 гектарів землі сільськогосподарського призначення, які перебували у власності Кочержинської сільської ради, що у Черкаській області. Про нюанси земельної оборудки дізнались активісти уманського осередку "Стоп корупції". Схему незаконного привласнення землі виклали у Фейсбуці.

"ГО "Стоп корупції" провела розслідування за зверненням жителів села Кочержинці за фактом розкрадання земель комунальної власності сільськогосподарського призначення. Як відомо, в Україні діє мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, але декому все-таки вдається здійснити купівлю-продаж та ще й засвідчити дані договір нотаріально. Ну що ж, перейдемо до персон.

З перевірених джерел стало відомо, що земельна ділянка загальною площею близько 42-44 га знаходиться в розпорядженні Кочержинської сільської ради. Була виготовлена технічна документація та здійснено державну реєстрацію земельної ділянки 07.10.2008 року УРВ ЧРФ ДП "ЦДЗК". 28.11.2015 року приватний нотаріус Бишевець Руслан Валерійович Києво-Святошинського районного нотаріального округу посвідчує договір купівлі-продажу земель сільськогосподарського призначення. Щасливим власником став Педченко В’ячеслав Васильович і, до речі, зразу усіх 44 га. І надалі він укладає договір оренди з ТОВ "Благодатний край", засновником якого є жителі села Кожержинці.

Питання в наступному: навіщо так все закрутили? Мабуть, думали що кінці у воду. Думаю, цікавий буде фінал. Це вже масштаби не нашої прокуратури,  тому розслідування буде", – зазначили представники уманського осередку "Стоп корупції" на сторінці групи у соцмережі.

Другие новости