ПоддержатьУкраїнська

На Дніпропетровщині знешкодили банду наркоторговців

StopCor
StopCor

StopCor

На Дніпропетровщині знешкодили банду наркоторговців

В Дніпропетровської області припинили діяльність злочинного угруповання з 3-х осіб, які впродовж 2017 року виготовляли, зберігали та збували у Кривому Розі опій ацетильований в особливо великих розмірах. Про це повідомляє відділ зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України, передає УНН.

Як йдеться у повідомленні, щодо всіх членів організованої злочинної групи судом обрано запобіжний захід – тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 2 млн грн кожному.

"В учасників злочинного угруповання вилучено 1043,5 г концентрату з макової соломи та 66,46 г опію ацетильованого, що є особливо великим розміром.

Крім того, в організатора групи під час обшуку автомобіля вилучено гранату РГД-5 з маркуванням 166-85 Т та запал УЗРГМ-2 з маркуванням 115-85 583, які належать до категорії вибухових речовин та боєприпасів", – повідомляють в прокуратурі.

Наразі обвинувальний акт спрямовано для розгляду до Жовтневого районного суду Кривого Рогу. Хід судового розгляду перебуває на контролі Генеральної прокуратури України.

Другие новости