ПоддержатьУкраїнська

На Донбас відправили майже 500 тонн гумдопомоги - ДПСУ

StopCor
StopCor

StopCor

На Донбас відправили майже 500 тонн гумдопомоги - ДПСУ

Представники Організації Об'єднаних Націй відправили на окуповані території Донбасу майже 500 тонн гуманітарної допомоги.

Про це розповіли в прес-службі ДПСУ.

"Через КПВВ "Новотроїцьке" на виїзд до неконтрольованої території прослідували 23 вантажних автомобілі від регіонального Представництва Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні. Транспортні засоби перевозили для жителів Донецької області будівельні матеріали загальною вагою 449 тонн", – йдеться в повідомленні.

Прикордонники розповіли, що затримали на контрольному пункті пропуску "Новотроїцьке" автомобіль, який перевозив товари з порушеннями. За минулу добу лінію розмежування через контрольні пункти в'їзду-виїзду, що в районі проведення АТО, перетнули 21 тисяча осіб та 3,3 тисячі автомобілів.

Раніше повідомлялося, що міжнародні благодійні організації Червоний Хрест та "Людина в біді" відправили на окупований Донбас 12 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, президент України Петро Порошенко провів у Давосі переговори з президентом Червоного Хреста Петером Маурером. У 2017 році міжнародний комітет виділить Україні 60 мільйонів доларів.

Другие новости