ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині перевертні у погонах пропонували "дах" за хабарі

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині перевертні у погонах пропонували 'дах' за хабарі

Схему одержання хабарів високопосадовцями Національної поліції та Державної фіскальної служби викрила на Донеччині Служба безпеки України спільно з прокуратурою та внутрішньою безпекою НП.

Про це повідомили у прес-службі СБ України.

Під час обшуку у раніше засудженого за незаконний обіг підакцизних товарів працівники поліції протиправно вилучили двадцять шість з половиною тисяч гривень. Питання повернення грошей вони запропонували вирішувати зі своїм начальником – підполковником.

У ході бесіди поліцейський запропонував потерпілому "дах" у нелегальному горілчаному бізнесі за щомісячну винагороду у 25 тисяч гривень. Після згоди він познайомив ділка з працівниками податкової міліції Донеччини, які також пообіцяли своє сприяння у незаконній діяльності.

У квітні правоохоронці задокументували отримання "перевертнем" хабара, який був розподілений між учасниками корупційної схеми.

14 червня співробітники СБ України затримали зловмисника та провели низку обшуків у приміщеннях ГУ Національної поліції в Донецькій області, ГУ ДФС в Донецькій області та в помешканнях підозрюваних працівників правоохоронних та контролюючих органів.

Підполковнику поліції повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Вирішується питання щодо притягнення до кримінальної відповідальності інших учасників корупційної оборудки.

Другие новости