ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині під час карантину посилено заходи з протидії домашньому насильству

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині під час карантину посилено заходи з протидії домашньому насильству

Про це йшлося сьогодні, 17 квітня, підчас відео наради робочої групи з протидії домашнього насильства. Поліцейські спільно зі всіма компетентними службами визначили алгоритм взаємодії під час реагування на такі правопорушення в умовах карантину.

На Донеччині під час карантину посилено заходи з протидії домашньому насильству

В нараді взяли участь працівники поліції, представники служби у справах дітей, управління сім’ї, молоді та масових заході національно-патріотичного виховання Донецької облдержадміністрації, Донецького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, працівники безоплатної правової допомоги та філії Державної установи «Центр пробації в Донецькій області».

Присутні обговорили пропозиції до плану спільних заходів з протидії домашнього насильства період карантину.

Зокрема розглянули питання налагодження функціонування роботи кризових центрів для кривдників, «гарячих ліній» надання допомоги з юридичних та соціальних питань, психологічної підтримки жертвам домашнього насильства. Було наголошено на терміновому обміну інформацією між службами в разі виявлення вказаних фактів.

Окрім поліцейських, допомогу жертвам домашнього насильства у цілодобовому режимі надаватимуть мобільні бригади психологічної допомоги. Також поліцейські посилять превентивну роботу з особами, які знаходяться на обліку, аби попередити рецидив.

Присутні відзначили, що рівень взаємодії між службами знаходиться на високому рівні та не виявлено зростання підтверджених фактів про домашнє насильство.

Так, у 2020 році поліцейські Донеччини відкрили 135 кримінальних провадження за фактом домашнього насильства, 112 з них вже направлено до суду. За час карантину до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено 55 таких фактів, що не перевищує середньомісячний показник у порівнянні з минулими періодами. З початку року поліцейські застосовали до кривдників 399 термінових заборонних приписів та склали більше 2,5 тисячі протоколів.

Якщо Ви стали жертвою домашнього насильства, не замовчуйте це! Звертайтеся по допомогу до поліції за номером «102». Також Ви можете анонімно та цілодобово звернутися на «гарячі лінії» допомоги:

- Національна «гаряча лінія» з протидії домашньому насильству (Ла Страда):

116 123 / 0 800 500 335;

- Урядова гаряча лінія для осіб, які постраждали від домашнього насильства:

1547;

- Дитяча гаряча лінія:

116 111

Також контактні номери допомоги безпосередньо у вашому місті Ви знайдете за посиланням https://dn.gov.ua/ua/news/u-doneckij-oblasti-diyut-telefoni-dopomogi-zhertvam-domashnogo-nasilstva

На Донеччині під час карантину посилено заходи з протидії домашньому насильству

Другие новости