ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині попередили нераціональне використання 3,5 млн грн під час тендерних закупівель

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині попередили нераціональне використання 3,5 млн грн під час тендерних закупівель

На Донеччині прокуратура запобігла нераціональному використанню бюджетних коштів на суму майже 3,5 млн грн під час тендерних закупівель.

Новину передає прес-служба прокуратури Донецької області.

Прокуратура Донецької області постійно переймається питаннями щодо законності використання бюджетних коштів, спрямованих на реалізацію програм та заходів з охорони дитинства, закупівлю відповідних товарів, робіт та послуг.

Так, у січні 2017 року установою освіти м. Селидове укладено договір з суб'єктом підприємницької діяльності на закупівлю вугілля кам'яного на загальну суму майже 3,5 млн гривень для опалювання навчальних закладів міста.

Вивченням документів учасників торгів, доступних на веб-порталі Уповноваженого органу в системі "Prozorro", прокуратурою області встановлено порушення вимог Закону України "Про публічні закупівлі". Так, один з учасників торгів раніше притягувався до відповідальності антимонопольним комітетом за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, та не мав права приймати участі у торгах.

Через вказане порушення, у разі виконання зазначеного договору, бюджетні кошти могли бути використані нераціонально та неефективно.

З цих підстав прокуратурою області подано позовну заяву до Господарського суду Донецької області в інтересах держави про визнання результатів торгів та договору про закупівлю вугілля недійсними.

Позовну заяву прийнято до провадження, розгляд господарської справи триває.

Другие новости