ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині судитимуть двох прокурорів, які перейшли на сторону псевдореспубліки

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині судитимуть двох прокурорів, які перейшли на сторону псевдореспубліки

Прокуратура Донецької області скерувала до суду обвинувальні акти стосовно двох прокурорів-зрадників, які перейшли на бік терористів "ДНР".

Про це повідомляють у прес-службі відомства.

Двох колишніх працівників органів прокуратури України, які зрадили свою країну та перейшли на бік терористів, судитимуть заочно.

Під час досудового розслідування, яке проводилось під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області, встановлено, що у жовтні 2014 року, коли місто Донецьк окупували бойовики, 42-річний чоловік та 39-річна жінка, які до цього працювали в органах прокуратури України (а саме у Донецькій та Дніпропетровській областях), стали працювати на терористів "ДНР", вступивши до складу так званої "Генеральної прокуратури ДНР".

Чоловік зайняв посаду заступника начальника так званого слідчого управління, а жінка – начальника так званого відділу нагляду за дотриманням прав та свобод неповнолітніх "Генеральної прокуратури ДНР".

Обидва зрадники й понині займають свої псевдо-посади, надають злочинні накази, вказівки підпорядкованим їм особам щодо організації та контролю проведення слідства та перевірок, санкціонують незаконні затримання, приводи та розшуки осіб та вчиняють інші протиправні дії, направлені на порушення конституційних прав громадян України, що проживають на тимчасово окупованій території Донецької області.

Через те, що обвинувачувані продовжують перебувати на захопленій терористами території та працювати на бойовиків, прокуратура Донецької області вийшла з клопотанням до суду про проведення стосовно них спеціального досудового розслідування.

Наразі провадження скеровано до суду для заочного засудження.

За вчинення злочину, передбаченого ч. 1 ст. 258-3 КК України (участь у терористичній організації) колишнім прокурорам загрожує до 15 років позбавлення волі.

Другие новости