ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині терористи оголосили про брак найманців

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині терористи оголосили про брак найманців

На території Донеччини, яку контролюють бойовики "Донецької народної республіки", спостерігається брак найманців. Керівництво "ДНР" та російські куратори бойовиків намагаються виправити цю ситуацію та знайти кандидатів на "військову службу".

Про це заявив координатор групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук. За його словами, постачанням людських ресурсів на Донбас займається вже Федеральна служба безпеки Російської Федерації. Агентура намагається знайти добровольців з-поміж російських козаків.

"У Кремлі намагаються знайти додаткові людські ресурси для відряджання на Донбас. Керівництво ФСБ звернулося до керівників так званих "козачих формувань" Росії з проханням знайти "добровольців" для посилання в Україну для доукомплектування підрозділів бойовиків, які зазнали втрат в ході ескалації конфлікту", – сказав Тимчук.

Також активним вербуванням найманців займається й керівництво "Першого армійського корпусу ДНР". Так, командири звернулися до глави "ДНР" Олександра Захарченка з проханням ввести адміністративні заходи у зв'язку з екстреним набором кандидатів на "військову службу". Особливо дефіцитними є механіки-водії та оператори-навідники ББМ.

"Це вказує на те, що зростальний некомплект в підрозділах і частинах "армійського корпусу" пов'язаний зі зменшенням кількості найманців з Росії, не дивлячись на обіцянки керівництва ГШ ЗС РФ", – сказав Тимчук.

Раніше українські журналісти пояснили, чому терористи "ДНР" та "ЛНР" прикидаються козаками.

Нагадаємо, на сайті російської організації "Козача Національна Гвардія" з'явилося повідомлення про те, що так званий "отаман всевеликого війська донського" Микола Козіцин оголосив мобілізацію своїх козаків.

Другие новости