ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині відкрито три кримінальні провадження за фактом порушення карантинних обмежень на Великодні свята

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині відкрито три  кримінальні провадження за фактом порушення карантинних обмежень на Великодні свята

Богослужіння відбулися у 275 культових спорудах, у більшості - без порушення громадського порядку. Храми відвідали близько 3,5 тисячі вірян.

На Донеччині відкрито три  кримінальні провадження за фактом порушення карантинних обмежень на Великодні свята

За порядком біля культових споруд стежили більше 700 поліцейських. Загалом до охорони громадського порядку були залучені близько 1500 співробітників поліції та військовослужбовців Нацгвардії України.

У святкові дні до поліції надійшло 13 повідомлень про недотримання карантинних умов, в яких йшлося про відсутність захисних масок у деяких вірян або у спорудах перебувало більше 10 людей. За трьома фактами наразі проводиться досудове розслідування.

Із порушенням встановлених карантинних умов та правил у Святогірській Свято-Успенській лаврі участь у богослужінні взяли близько 300 громадян. Майже 70 були присутні на службі у Свято-Успенському храмі у Волноваському районі. Також зафіксовано зібрання близько 80 людей у Свято-Покровському храмі Покровського району.

За вказаним фактами відкриті кримінальні провадження за ст. 325 Кримінального кодексу України  (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Всі інші повідомлення ретельно перевіряються.

Другие новости