ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині з початку року поліцейські розшукали вісім дітей

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині з початку року поліцейські  розшукали вісім дітей

За добу до чергової частини поліції регіону надходить від 2 до 5 повідомлень щодо зникнення неповнолітніх. Різні діти, різні життєві випадки, а небезпека для всіх одна. Правоохоронці піклуються про маленьких мешканців Донеччини та пропонують батькам  декілька правил, які допоможуть убезпечити себе і малюка. 

На Донеччині з початку року поліцейські  розшукали вісім дітей

Під час новорічних канікул батьки втрачають пильність та менше  уваги приділяють дітям. Загублені діти в натовпі новорічних ярмарок, втрачена пильність та байдужість батьків викликає бажання у дітей піти з дому або спробувати « почати життя з нового аркушу».

Так, у Селидівському районі с. Святогорівка мати захопилася святкуванням та не помітила, як пішла з дому її 12-річна донька.  Через шість годин, плутаючись у свідченнях, у стані алкогольного сп’яніння  жінка повідомила про це у поліцію. Через три  години після звернення розшуковці знайшли школярку на околиці села. Змерзла дитина розповіла, що пішла з дому в  знак протесту, щоб її матір більше не вживала алкоголь. 

Поліція Донеччини закликає молодь: з будь-якими питаннями звертайтеся на телефон довіри   0-800-505-102 та на електронну адресу [email protected].

Так, з початку року на Донеччині правоохоронці знайшли 8 дітей. Ювенальні поліцейські радять, не займайтеся самостійним пошуком дітей, якщо зникла дитина – повідомте до поліції. Будьте уважними до своїх доньок та синів, беріть активну участь у вирішенні їхніх проблем.  Пам’ятайте : довірливі стосунки між батьками й дітьми – запорука безпеки підростаючого покоління.

Йдучи святкувати на площі великих міст,  не забувайте заздалегідь розповісти дитині, що роботи, якщо вона загубиться:

- залишатися на місці та не панікувати;

- якщо є телефон, зателефонувати близьким;

- звернутися по допомогу до поліцейських та розповісти, що загубився.

Зазвичай на вулиці діти губляться через втрату пильності батьків. Тож, не будьте байдужими до неповнолітніх, які перебувають на вулицях, вокзалах та в інших громадських місцях без супроводу дорослих, особливо в темний час доби! Про всі такі випадки негайно повідомляйте на лінію «102». Можливо, від вашого реагування залежатиме життя й безпека дитини.

Другие новости