ПоддержатьУкраїнська

На Донеччині злочинці збували незаконно виготовлений алкоголь

StopCor
StopCor

StopCor

На Донеччині злочинці збували незаконно виготовлений алкоголь

До 8 та 9 років ув'язнення засуджено членів ОЗГ, які збували контрафактні алкогольні напої на Донеччині.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Красноармійським міськрайонним судом постановлено обвинувальний вирок у кримінальному провадженні стосовно членів організованої злочинної групи у складі 4 осіб (двох жінок та двох чоловіків віком від 26 до 49 років), які організувати збут незаконно виготовлених алкогольних напоїв та марок акцизного податку на території м. Покровська та його району.

Державне обвинувачення у справі підтримували працівники прокуратури Донецької області. Попри невизнання підсудними своєї провини, державний обвинувач повністю довів їх вину у вчиненні зухвалих злочинів у складі організованої злочинної групи та орієнтував суд на винесення обвинувального вироку з призначенням підсудним суворого покарання.

Суд повністю підтримав позицію державного обвинувача та призначив організатору злочинної групи покарання у вигляді 9 років позбавлення волі, а іншим її учасникам – 8 років позбавлення волі.

Крім цього, суд, за пропозицією державного обвинувача, застосував до кожного з підсудних додаткове покарання у вигляді конфіскації всього належного їм майна.

Другие новости