ПоддержатьУкраїнська

У Миколаєві нардеп заробляє на життя у місцевих вишах

StopCor
StopCor

StopCor

У Миколаєві нардеп заробляє на життя у місцевих вишах

Крім основного місця роботи, миколаївські ВНЗ допомогли нардепу Тарасу Кременю заробити додатково 112 тисяч.

Народний депутат України від Миколаївської області Тарас Кремінь примудряється працювати одразу в трьох університетах Миколаєва, за що у 2015 році отримав заробітної платні 112 тисяч 614 гривень. Декларація нардепа розміщена на сайті Національного агентства з питань протидії корупції.

Зазначається, що у минулому році Тарас Кремінь отримав 79 тисяч 144 гривнні зарплатні народного депутата. Крім того він ще поєднував роботу у ВНЗ, за що також отримував гроші. Так, 26 тисяч 929 гривень йому заплатили у Миколаївському національному аграрному університеті, 2 тисячі 833 гривні у ЧНУ імені Петра Могили та 3 тисячі 708 гривень у МНУ імені В. О. Сухомлинського.

Крім того, Управління праці та соціального захисту населення Центрального району Миколаєва виплатило сім'ї нардепа дев'ять тисяч з догляду за дитиною.

На жінку народного депутата Юлію Кремінь зареєстрована автівка "Skoda Octavia" 2003 року випуску. Вона була придбана за 149 тисяч гривень.

В графі об'єкти нерухомості зазначено, що Кремінь володіє квартирою у Миколаєві площею 67 кв. м, вартістю на 2010 рік 236 тисяч 344 гривні.

У розділі "Грошові активи" нардеп вказав 7 тисяч готівкового доходу. Також у його сім'ї є і фінансові зобов'язання. Кремінь сплатив 6 тисяч 600 гривень за іпотеку, видану "Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву" на купівлю квартири.

Другие новости