ПоддержатьУкраїнська

На Харківщині асфальт зійшов разом зі снігом

StopCor
StopCor

StopCor

На Харківщині асфальт зійшов разом зі снігом

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом ймовірних зловживань під час ремонту доріг на Харківщині, які "розтанули" разом зі снігом. Про це повідомляє прес-служба прокуратури області.

"Барвінківський відділ Лозівської місцевої прокуратури розпочав кримінальне провадження за ч. 3 ст. 191 КК України (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем). Як розповів керівник місцевої прокуратури Ігор Білодід, йдеться про можливі зловживання під час ремонту доріг у місті Барвінкове", – повідомили у відомстві.

Вказано, що у серпні минулого року Барвінківська міська рада уклала договір із приватним підприємством на ремонт низки доріг у населеному пункті. За капітальний ремонт, який завершився у жовтні минулого року, підрядник отримав понад 4 млн грн.

"Разом з тим наприкінці зими з’ясувалося, що недавно відремонтовані дороги знову перебувають у незадовільному стані. З метою встановлення обставин швидкого руйнування доріг розпочато досудове розслідування", – зазначили у прокуратурі.

Наразі тривають першочергові слідчі дії, призначено низку експертиз.

Другие новости