ПоддержатьУкраїнська

На Харківщині директор ТОВ підозрюється у заволодінні понад 200 тис грн

StopCor
StopCor

StopCor

На Харківщині директор ТОВ підозрюється у заволодінні понад 200 тис грн

За процесуального керівництва прокуратури Харківської області директору товариства з обмеженою відповідальністю повідомлено про підозру у заволодінні майном шляхом зловживання своїм службовим становищем та службовому підробленні (ч. 2, ч. 3 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, між Солоницівською селищною радою та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори, згідно з якими ТОВ прийняло на себе зобов’язання на виконання робіт з диспетчеризації ліфтів у житлових будинках смт. Солоницівка. Директор ТОВ надав заступнику селищного голови акти приймання виконаних будівельних робіт, не повідомивши про те, що вони не відповідають дійсності: електромонтажні роботи не проведено, а проводи та кабелі не встановлено. У подальшому Солоницівською селищною радою на підставі цих актів на банківський рахунок ТОВ перераховано кошти.

Розмір збитків, завданих територіальній громаді Солоницівської селищної ради діями директора ТОВ, складає понад 200 тис грн.

Нагадаємо, відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.Прес-служба прокуратури Харківської області

Другие новости