ПоддержатьУкраїнська

На Харківщині з початку року викрили 53 корупційних кримінальних правопорушення

StopCor
StopCor

StopCor

На Харківщині з початку року викрили 53 корупційних кримінальних правопорушення

З початку році в Харківській області викрили 53 корупційних кримінальних правопорушення.

Як повідомили у прес-службі прокуратури Харківської області, більша частина правопорушень - тяжкі та особливо тяжкі.

"Із загальної кількості виявлених кримінальних правопорушень п'ять вчинені у сфері освіти, у бюджетній системі - чотири, у паливо-енергетичному комплексі – три та одне у сфері земельних відносин", - розповіли в прес-службі.

До кримінальної відповідальності притягнуто 55 осіб, з яких вісім посадових осіб публічного права, сім державних службовців, сім осіб, які виконують організаційно-розпорядчі чи адміністративно-господарські обов’язки в юридичних особах приватного права, п’ять посадових осіб органів поліції та митної служби, чотири посадовці державної податкової служби.

Крім того, у першому півріччі правоохоронці склали та направили до суду 84 протоколи про корупційні правопорушення.

"До відповідальності притягнуто 60 осіб, з яких 47 – депутати сільських, селищних, міських, районних рад, 9 – посадових осіб юридичних осіб публічного права, 2 – посадові особи органів місцевого самоврядування, 1 – службова особа кримінально-виконавчої служби, 1 – службова особа митної служби. Із загальної кількості притягнутих до відповідальності осіб, 9 - у сфері охорони здоров’я, 4 – у бюджетній сфері, 1 – у сфері освіти", - розповіли в прокуратурі.

Другие новости