ПоддержатьУкраїнська

На Херсонщині "чорні" лісоруби напали на працівників лісоохорони, є загиблий

StopCor
StopCor

StopCor

На Херсонщині 'чорні' лісоруби напали на працівників лісоохорони, є загиблий

У Херсонській області під час затримання браконьєрів між співробітниками лісового господарства та "чорними лісорубами" сталася сутичка. Одна людина загинула.

Як заявили у Державному агентстві лісових ресурсів України, 10 січня, близько 17-ї години, під час проведення оперативного рейду на працівників лісоохорони напали браконьєри.

"Під час їх затримання лісопорушники почали чинити опір і тікати з місця скоєння злочину, три людини зникли з місця скоєння порушення, а четвертий сів за кермо "Нива-ВАЗ-2121" і намагався вчинити наїзд на працівника державної лісової охорони", – йдеться у повідомленні.

У свою чергу, співробітник лісової охорони зробив попереджувальний постріл у повітря, на який порушник не зреагував, продовжуючи рух на лісника. Щоб зупинити машину і не допустити наїзду, працівник держлісоохорони зробив постріл по радіатору, але куля зрикошетила, пробила лобове скло і поранила порушника.

Поранення виявилося несумісним з життям. Пізніше правоохоронці розшукали трьох порушників, які зникли з місця злочину. Усі учасники події були затримані. На даний момент слідчі дії тривають.

Другие новости