ПоддержатьУкраїнська

На Хмельниччині чиновника викрито на вимаганні 2 тис. дол. хабара

StopCor
StopCor

StopCor

На Хмельниччині чиновника викрито на вимаганні 2 тис. дол. хабара

Начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету однієї з міських рад об'єднаної територіальної громади, який вимагав 2 тис. дол. США неправомірної вигоди за оренду земельної ділянки комерційного призначення, викрито на Хмельниччині. Про це передає УНН з посиланням на прес-службу обласної прокуратури.

24 травня 2017 року правоохоронці під час одержання неправомірної вигоди викрили начальника відділу земельних відносин виконавчого комітету однієї з міських рад об'єднаної територіальної громади в області.

"Встановлено, що посадова особа органу місцевого самоврядування попередньо поставила вимогу одному з приватних підприємців щодо передачі 2 тис. дол. США за вирішення з уповноваженими особами питання щодо надання в оренду земельної ділянки комерційного призначення", – йдеться у повідомленні.

Після одержання частини суми неправомірної вигоди у 6 тис. грн, начальника відділу затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Неправомірно одержані кошти вилучено.

За вказаним фактом слідчим відділом прокуратури області здійснюється досудове розслідування за ч.3 ст.369-2 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, поєднане з вимаганням такої вигоди) Кримінального кодексу України.

Вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманому запобіжного заходу.

Нагадаємо, що санкція ч. 3 ст. 369-2 Кримінального кодексу України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3-х до 8-ми років з конфіскацією майна.

Другие новости